Το πολύχρωμο jazz καφέ στην Πλάκα που φέρνει σε γαλλικό μπιστρό, και είναι ιδανική all-day επιλογή για καφέ μετά τη βόλτα στο κέντρο. Το σπιτικό, χειροποίητο cheesecake και το εκπληκτικό gluhwein του.
One of my favorite places in the city!! The coziest and cutest atmosphere ever, good value for money and in a central, convenient location! Just one of the best 😍
Κάτι διαφορετικό..👌👌 Θυμίζει σχολείοοο..📝💺 χαχα Ποιότητα στο μενού και την εξυπηρέτηση, εξαιρετικά φιλικό περιβάλλον, ωραίος χώρος_ενώ το μπαλκόνι είναι best seat..για όποιον προλάβει..😁😁
Υπεροχος ιδιαιτερος χωρος ιδανικο για να γινει το στέκι της παρεας σου,τοσο για ήσυχες συζητήσεις με τους κολλητους σου οσο και για να γελασεις η' να παιξεις παιχνιδια με τα φιλαρακια σου :-) !
Το πιο υπέροχο καφέ της Πλάκας!!!πάντα το προτιμώ για καφέ για το υπέροχο περιβάλλον,την καλή ποιότητα και τις φυσιολογικές τιμές!έχει και πολύ καλά γλυκά!!! ;)
Φοβερό privé σαλονάκι στο βάθος! Υπέροχα σπιτικά γλυκά!! Και φιλικό service! Γενικά ένας πολύ ζεστός και προσεγμένος χώρος στο κέντρο που θα μπορούσε να γίνει στέκι
Ηρεμο περιβαλλον,πολυ ωραιος χωρος με πολυ ωραια ροφηματα.Ιδανικο για να πας μονος για να πιεις κατι και να διαβασεις ενα βιβλιο αλλα και για να πας με παρεα!
Cheesecake με παχιά υφή & απαλή γεύση που το φέρνουν σε θερμοκρασία δωματίου. Περίεργη & διαφορετική εκτέλεση. Σοκολατοπιτα καλή με αρκετό κακάο, αφήνει & μια πολύ μικρή πίκρα της μαύρης σοκολάτας.
Περισσότερα από τα μισά γλυκά του καταλόγου δυστυχώς δεν διατίθονταν.Παρ' όλα αυτά το μαγαζί είναι πολύ ιδιαίτερο με γρήγορο service και όμορφη jazz μουσική!