365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 35 Suggerimenti
 • 1.985 Follower
 • 0 Seguendo
 • Liste 2
Le liste di 365.com.mk su Tutte le città
 • Skopje
 • Tutte le città
Principali città di 365.com.mk
Skopje
33 Consigli
Carica altro
365.com.mk non segue ancora nessuno.
Carica altro
365.com.mk
1 posti aggiornati
1 posto incluso Youth Cultural Center
365.com.mk
0 posti aggiornati
Nessun posto
  Consigli recenti di 365.com.mk
  Salva
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · Dicembre 5, 2011
  Centro commerciale
  · Skopje, Macedonia del Nord
  6.6
  Salva
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · Novembre 3, 2011
  Mediterraneo
  · Skopje, Macedonia del Nord
  8.7
  Salva
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · Giugno 27, 2011
  Ristorante
  · Skopje, Macedonia del Nord
  8.3
  Salva
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · Maggio 25, 2011
  Colazione
  · Skopje, Macedonia del Nord
  7.2
  Salva
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · Aprile 24, 2011
  Hotel
  · Galičnik, Macedonia del Nord
  5.9
  Salva
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · Marzo 11, 2011
  Ristorante vegetariano e vegano
  · Skopje, Macedonia del Nord